Dathün – een maand meditatie


Dompel jezelf onder in een meditatieretraite van een maand in Dechen Chöling, het retraite-centrum van Shambhala in Europa.

Deze retraite biedt de gelegenheid om opnieuw in contact te komen met jezelf, een diepe vriendschap te cultiveren met de realiteit van het bestaan en innerlijke wijsheid te ontdekken.

Voor zowel beginners als gevorderde beoefenaars biedt dit programma een krachtige ervaring. Een dathün bestaat uit individuele meditatie-instructie begeleiding, geleide meditatie, contemplatie en dharmalezingen die inzicht ontwikkelen en ons hart openen voor compassie. Elke dag volgt een traditioneel schema, met perioden van zit- en loopmeditatie, mindful eten in zen-stijl, lichamelijke oefeningen, recitaties en een korte werksessie. Functionele stilte wordt in acht genomen gedurende het grootste deel van de retraite.

Je hebt de optie om deel te nemen aan de volledige retraite of te kiezen tussen de eerste twee weken of de laatste twee weken. De retraite vindt plaats van zondag 2 maart tot donderdag 27 maart, met ‘s avonds een afsluitend banket, gevolgd door vertrek op vrijdag 28 maart. 

Ga voor meer informatie en om je in te schrijven voor de hele maand naar:
https://www.dechencholing.org/program/dathun-a-month-of-meditation-02-03-2025/

Ga voor meer informatie en om je in te schrijven voor de eerste twee weken naar:
https://www.dechencholing.org/program/dathun-first-two-weeks-02-03-2025/

, ,

Meer berichten