Mindful Maaltijd
Rotterdam Mathenesserlaan 401b, Rotterdam, Zuid-Holland, NetherlandsOp de laatste dinsdagavond van deze maand is er gelegenheid om deel te nemen aan een Mindful Maaltijd, voorafgaand aan de Open Meditatie Sessie.
Op de laatste dinsdagavond van deze maand is er gelegenheid om deel te nemen aan een Mindful Maaltijd, voorafgaand aan de Open Meditatie Sessie.
Alleen op uitnodiging: een landelijke bijeenkomst voor alle (huidige en aspirant) Shambhala-boeddhistische leraren in Nederland.
Deze ‘sadhana’ is een beoefening met meditatie, recitaties, visualisaties en mantra’s die ons vertrouwen versterken in de fundamentele goedheid van onszelf, van anderen en van de samenleving.
vervallen Ivm met Pinksteren geen open avond.
Iedereen is welkom op deze avond.
Met leraar Ute Schneider. Het begin én de basis van de taoïstische Qigong zoals onderwezen door Eva Wong. Door het praktiseren van zachte en ontspannende oefeningen, leert de deelnemer werken met lichaam, adem en geest.
Wil je vrijblijvend kennismaken met mediteren binnen Shambhala? Elke eerste en derde dinsdagavond van de maand staan de deuren van Shambhala Rotterdam open voor nieuwe geïnteresseerden.
Wil je vrijblijvend kennismaken met mediteren binnen Shambhala? Elke eerste en derde woensdagochtend van de maand staan de deuren van Shambhala Rotterdam open voor nieuwe geïnteresseerden.
Op zaterdag 21 juni vieren wij Midzomer met de Rotterdamse Sangha.
Midzomerviering en Sangha bijeenkomst: meditatie beoefening, uitwisseling, muziek en lekker eten op het Shambhala Centrum Amsterdam en in de buitenlucht.
Iedereen is welkom op deze avond.
Nivo ‘Drala’ gaat over het ontdekken van eeuwenoude wijsheid die we ervaren in de onbegrensde kwaliteiten van onze zintuigen. De levende kracht die we in de wereld met alle verschijnselen om ons heen kunnen voelen.