Han de Wit over boeddhistische psychologie.


28 oktober @ 10:00 – 29 oktober @ 17:00

Han is bekend om zijn heldere en vriendelijke dharma-onderricht, dat hoofd en hart verbindt. Hij zal in dit weekend ingaan op een aantal Boeddhistisch psychologische inzichten.

Leraar : Han de Wit
Contactpersoon: Marijke van Hemert
Coördinator : Kleisterlee

Zelf zegt Han er over:

‘Of we nu al langer meditatie beoefenen of er net mee begonnen zijn, de volgende vraag doet zich onvermijdelijk aan ons voor: wat doen we eigenlijk als we daar op ons meditatiekussen zitten? Wat gebeurt er werkelijk?

Dat is de vraag die we in dit studie- en meditatieprogramma samen zullen onderzoeken. Hoe? Door ons vertrouwd maken met boeddhistische inzichten over onze geest, emoties, verwarring, ontwaken en verlichte actie.

Deze inzichten, die we vinden in de Abhidharma, de Yogachara en mahamoedra-tradities, verschillen nogal van de psychologie zoals wij die in onze westerse cultuur kennen. Een beter inzicht erin kan ons helpen op ons pad van ontwaken.’


Other cost options (see details on registration page)
EUR 170
EUR 275
EUR 115

Details

Start:
28 oktober @ 10:00
Einde:
29 oktober @ 17:00
Kosten:
EUR 225
Evenement Categorieën:
, ,

Organisator

Shambhala Meditatie Centrum Rotterdam

Bekijk alle programma’s van dit centrum