16 juni @ 20:00 – 18 juni @ 18:00
Het versterken van de meditatietechniek geeft meer inzicht in onze patronen. Door te begrijpen hoe we door angst en emoties gevangen zijn in gewoontepatronen, kunnen we ons openstellen voor onze aangeboren goedheid.
Leraren : Mary Fahrenfort & Johan van der SpekContactpersoon: Kaoutar Beni Driss
Coördinator : Kaoutar Beni Driss
Met het tweede weekend van Shambhala Training verdiept de discipline van meditatiebeoefening. We leren werken met de hindernissen die opkomen, terwijl onze meditatiebeoefening zich ontwikkelt. We verkennen hoe we met aangeleerde denk- en ervaringspatronen onze waarneming verhinderen. Zij verduisteren de rauwe, schitterende werkelijkheid waarin we leven. Daarmee missen we tegelijk onze eigen waarachtigheid en de zachtheid waarmee we ons in de wereld kunnen bewegen.
Tot slot leren we omgaan met de angst die opkomt zodra we ons losmaken van deze gewoontepatronen. Als we niet bang zijn voor de angst, kunnen we ons laten raken door het leven: de geboorte van de krijger.
Betaling graag alleen op NL43TRIO0212498037 ovv ‘geboorte vd krijger’
(geen contant)
Other cost options (see details on registration page)
EUR 115
EUR 75